Mercedes-Benz представив у Детройті седан Е-класу нового покоління

Mercedes-Benz на виставці NAIAS-2016 в Детройті офіційно представив седан Е-класу нового покоління W213. З першого погляду зрозуміло, що автомобіль став більший і тепер зовні нагадує S-клас. Продажі «єшки» стартують з літа 2016 року, пише uagolos.com.

Експерти описали нову модель як «найрозумніший і найрозкішніший седан», і вони не перебільшили. Дійсно, кожен новий автомобіль від Mercedes-Benz підтверджує девіз концерну «бути кращим, або ніким». Хоч Е-клас нового покоління і схожий зовні з S-класом, він все ж впізнаваний. Є щось таке в кожному автомобілі від німецького гіганта, що не тільки виділяє їх на тлі інших марок, а й відрізняє один від одного.

В цілому, «єшка» отримала нову оптику і більш розкішний салон, який тепер повністю складається з натуральних матеріалів, в ньому також вбудований пакет освітлення з 64 відтінками і новітня аудіосистема. Продаватися автомобіль буде в декількох комплектаціях. Стандартна версія «без наворотів» оснащена 2-літровим бензиновим двигуном потужністю 184 к.с .; E220d – дизельний 2-літровий мотор, 195 к.с .; E350d – 3-літровий, 258 к.с .; E400 4MATIC – 4-літровий бензиновий двигун потужністю 333 к.с.

Також варто відзначити гібридну установку, яка видає 279 «конячок» і складається з бензинового 4-циліндрового силового агрегату і електромотора. Окремої уваги заслуговує система автопілота Drive Pilot, що дозволяє їхати зі швидкістю 210 км/год по рівній дорозі.


Не пропустіть