Презентували новий кросовер BMW X4

X4 M40i – так охрестили нову версію. Само собою, головне її відмінність – під капотом. Трилітрова бензинова «шістка» з турбонаддувом видає 360 «коней» і 465 Нм тяги. Для порівняння, мотор досі найпотужнішого X4 з індексом xDrive 35i розвивав 306 сил і 400 Нм, пише auto.mail.ru.

Звичайно, фанати підрозділи M GmbH чекали повноцінний X4 M, але розчарованим ми пропонуємо оцінити динаміку X4 M40i. «Сотню» він бере за 4,9 с – прекрасний результат для кросовера. Але найголовніше – на лопатки укладені такі знакові суперники, як, наприклад, Audi SQ5 plus (340 к.с.) і Porsche Macan S (340 к.с.). Перший вправу 0-100 км/год виконує за 5,1 с, другий – за 5,2 с.

Максимальна швидкість X4 M40i примусово обмежена на позначці 250 км/год – в цьому плані ніяких нововведень. Повнопривідна трансмісія з восьмиступінчастим автоматом і функцією швидкого старту launch control теж, в цілому, залишилася колишньою – оновилися тільки налаштування керуючої електроніки. А ось незалежні адаптивні підвіски перекроїли на спортивний лад, колеса вже в базі поставили 19-дюймові.

Шкода, з декоративними відмінностями біда. Зовні заряджений кросовер, за винятком деяких нюансів, виглядає майже як звичайний X4 з опціонним М-пакетом. Салон теж без вишукувань, тут можна відзначити хіба що традиційний трьохспиці М-кермо і селектор трансмісії з фірмовим логотипом. Хоча кого це хвилює? Адже «емки» цінують далеко не тільки за пафос і оформлення.


Не пропустіть