Пікапу на базі Jeep Wrangler дали «зелене світло»

Керівництво альянсу Fiat Chrysler Automobiles (FCA) схвалило проект випуску пікапа на базі Jeep Wrangler наступного покоління. Про це газеті The Detroit News розповів керівник FCA Серджіо Маркіонне.

За попередніми даними, виробництво пікапа почнеться в 2017 році на підприємстві в Толедо, штат Огайо, де зараз випускається нинішній Wrangler. Очікується, що наступний позашляховик збереже рамну конструкцію, але отримає алюмінієві кузовні панелі, за рахунок чого знизиться маса машини. З цієї ж причини модель може позбутися нерозрізних мостів спереду і ззаду, пише viknaodessa.od.ua.

Крім цього, автовиробник має намір відмовитися від використання нинішніх 3,6-літрових шестициліндрових атмосферників на користь більш економічних турбованих агрегатів меншого обсягу. Не виключено, що на американському ринку почне пропонуватися дизельна модифікація Wrangler.

Передбачається, що на зміну нинішньому п’ятиступінчастому «автомату» прийде 8-діапазонна трансмісія фірми ZF. Глава компанії Jeep Майк Менлі також заявив The Detroit News, що в березні 2016 року у Нью-Йоркському автосалоні відбудеться прем’єра кросовера, який замінить в лінійці «Джипа» моделі Compass і Patriot.

Для новинки мають намір зберегти одну з цих назв, проте в компанії поки не визначилися, яку саме. Вседорожник побудують на модернізованій платформі, яка лежить в основі кросоверів Jeep Renegade і Fiat 500X. Лінійка двигунів включить дволітрову «турбочетвірку», що поєднується з шестиступінчастою “механікою” або восьмиступінчастим «автоматом».


Не пропустіть