Nissan показав «титанового воїна» (відео)

До автосалону в Детройті компанія Nissan підготувала заряджений пікап Titan Warrior, який стане грізним суперником для крутий моделі Ford F-150 Raptor, пише trucks.autocentre.ua.

На північноамериканському ринку вже сформувався стійкий попит на заряджені пікапи, власники яких підкреслюють, що вони не такі, як усі. Ось чому на нинішньому автосалоні в Детройті своє бачення такої машини презентувала компанія Nissan. Монстр Warrior (з англ. «Воїн»), створений на базі повнорозмірного пікапа Nissan Titan, повинен утерти ніс «фордівській» моделі F-150 Raptor. Продажі останньої скоро почнуться, а ось Warrior поки ще концепт, хоча налагодити його випуск не становитиме особливих труднощів. Перш за все, Nissan Titan Warrior спрямований на важке бездоріжжя. Ось чому у нього посилена підвіска, збільшений на 80 мм кліренс і величезні, 37-дюймові зубасті колеса, для яких навіть довелося розширити арки.

Не менш вражаючим виглядає і салон. Сидіння отримали оббивку. На передній панелі купа прибамбасів, різних кнопочок, важелів. Є навіть бокс для холодних і гарячих напоїв.

На відміну від бензинового F-150 Raptor, на Titan Warrior встановлений турбодизель – п’ятилітрова «вісімка» Cummins, що видає 314 к.с. і працює в парі з автоматичною коробкою Aisin. До переваг дизельного агрегату варто віднести набагато більший максимальний крутний момент (752 Нм) і кращу паливну економічність. Що ж, залишається сподівається, що здорова конкуренція переможе і Titan Warrior скоро можна буде побачити в шоу-румах.


Не пропустіть