Nissan представив гусеничний Qashqai (фото)

Nissan представила гусеничний варіант кросовера Rogue (під таким позначенням в США і Канаді продається модель Qashqai), що отримав в назві приставку Warrior, пише autoconsulting.com.ua.

Прем’єра концепт-кара відбулася на моторшоу в Монреалі. В створенні прототипу взяли участь фахівці автоспортивної команди Motorsport in Action з канадської провінції Квебек. Вседорожник оснастили гусеницями американської компанії American Track Truck.

Їх довжина – 122 сантиметри, ширина – 38 сантиметрів, а висота – 76 сантиметрів. Заради установки механізмів в конструкцію кузова довелося внести незначні зміни. Дорожній просвіт повнопривідного автомобіля, що отримав значно вдосконалену підвіску, збільшився до 58 сантиметрів. Силова установка і трансмісія модернізації не піддалася.

Nissan Rogue Warrior укомплектований 170-сильним 2,5-літровим мотором, що поєднується з варіатором Xtronic. Вседорожник здатний розганятися до ста кілометрів на годину, їздити по снігу глибиною 40 сантиметрів і долати підйом під кутом 45 градусів.

Раніше «Ніссан» випустив гуснічную версію кросовера Juke, що отримала назву Nismo Snow. Вседорожник був випробуваний на замерзлому озері неподалік від шведського міста Арьеплуг. Під час тестів машина їздила по снігу глибиною 50 сантиметрів і розганяла до 85 кілометрів на годину.


Не пропустіть