Volvo приступила до розробки нового покоління S60

Компанія Volvo приступила до розробки нового покоління седана S60. За даними видання Motor Trend, прем’єра машини відбудеться в 2017 або 2018 році. Дизайн машини буде повторювати модель S90. Придбати машину можна буде у двох версіях – стандартній і з подовженою колісною базою, пише o-doroge.com.

За попередніми даними, автомобіль отримає нову інформаційно-розважальну систему з 9,3-дюймовим сенсорним дисплеєм Sensus. Крім цього, модель може отримати систему напівавтоматичного управління. Схожу технологію використовує нове покоління Mercedes E-Class.

Всі технічні характеристики поки тримаються в секреті. За неофіційною інформацією, в моторну гамму седана увійде 2,0-літровий бензиновий мотор. Потужність мотора – близько 250 кінських сил. «Заряджена» версія новинки, швидше за все, отримає чотирициліндровий двигун з віддачею більш 300 кінських сил. Також не виключається поява гібридної модифікації машини.

Крім цього, компанія Volvo прийняла рішення розробити нову версію автомобіля S90 в кузові купе. Прем’єра машини відбудеться в 2020 році. Дизайн машини буде практичний повністю повторювати прототип Concept Coupe, який був вперше показаний два роки тому.

Новинку побудують на платформі SPA. Основними конкурентами машини стануть BMW 6 Seriesand Mercedes E-Class Coupe. У моторну гамму машини увійдуть чотирициліндрові бензинові мотори і дизельний агрегат. Пізніше машина може отримати гібридну і електричну версії. Всі інші технічні характеристики поки тримаються в секреті.

Трохи раніше компанія Volvo представить універсал під назвою V90. За попередніми даними, новинка буде представлена ​​на автосалоні в Детройті на початку 2016 року. Продажі машини повинні розпочатися наступного року. Дизайн універсалу буде повторювати седан S90.


Не пропустіть