Відома дата презентації водневого кросовера Mercedes-Benz

Mercedes-Benz представить кросовер на паливних елементах вже в наступному році. Як очікується кросовер, який буде створений на базі GLC, буде показаний восени на автосалоні у Франкфурті, після чого компанія почне приймати замовлення на нього. Від звичайної версії він буде відрізнятися аеродинамічним пакетом, який повинен знизити опір повітрю і, відповідно, збільшити запас ходу.

«Ми знаходимося приблизно на середині шляху розробки автомобіля, – заявив в інтерв’ю британському Autocar глава відділу розробок Mercedes-Benz Томас Веббер. – “Апаратна база, необхідна для отримання електрики з водню стала компактніше, і саме останні напрацювання будуть використовуватися для електромобілів і гібридів марки”.

Раніше стало відомо, що електромобілі Mercedes-Benz отримають свою власну платформу з індексом EVA. Незважаючи на те, що за чутками, першим мав з’явитися седан, який би позиціонувався між нинішніми С- і Е-класами, найімовірніше перший в 2017 році з’явиться все ж кросовер. Так Mercedes-Benz хоче повернути собі лідерство в сегменті розробок автомобілів на паливних елементах, а також обігнати основних конкурентів, в першу чергу Audi, яка готує водневий варіант майбутнього електричного кросовера Q6. Запас ходу у Mercedes-Benz GLC F-Cell повинен скласти близько 450-500 км.


Не пропустіть