Компанія BMW вивела на зимові тести кросовер X2

Компанія BMW приступила до зимових дорожніх випробувань нового кроссовера X2. Прем’єра автомобіля повинна відбутися в кінці нинішнього року. У Європі продажі машини почнуться в 2017 році, пише news.infocar.ua.

big_105329

Автомобіль буде побудований на базі Х1 2015 модельного року, а дизайн буде зроблений на основі старших Х4 і Х6. Кросовер отримай велику решітку радіатора, спойлер і короткі обвіси. Не виключається, що машина буде запропонована як у трьох- так і в п’ятидверній комплектації.

Так само, як і у Х1, в основі Х2 буде нова платформа UKL, та ж, на якій побудовані Mini Cooper і BMW 2-Series Active Tourer. Можливо, в базовій комплектації автомобіль буде передньопривідним, а повний привід буде доступний у вигляді опції.

Лінійка моторів, швидше за все, буде близькою до Х1, до неї увійдуть 2,0-літрові бензинові мотори потужністю 184 або 231 кінських сил, а також дизельний агрегат об’ємом 2,0 літра і потужністю 150 кінських сил.

Також можлива поява гібридної силової установки, яка раніше була представлена ​​на концепті Active Tourer, де передні колеса приводилися в рух 1,5-літровим ДВЗ, а на задні колеса йшов привід від електромотора.


Не пропустіть