Голландці створили автомобіль «без дизайну»

Взуттєва компанія United Nude поділилася зображеннями концептуального автомобіля Lo Res, пише autodriving.net.

Новинка являє собою сильно відретушований суперкар Lamborghini Countach, кузов якого був перетворений в тривимірну проекцію, а потім перетворений на абстрактну структуру.

Для створення зовнішності Lo Res дизайнери використовували спеціальне програмне забезпечення, що використовується при розробці колекцій взуття, одягу та аксесуарів. Програма змінює розташування і кількість точок, з яких був знятий вихідний об’єкт, спрощуючи зображення. Як відзначають в United Nude, завдяки цьому вдається досягти «чистих форм».

У результаті у United Nude вийшов футуристичний автомобіль, який з легкістю можна було б назвати «машиною без дизайну». Кузов Lo Res виконаний з полікарбонату, причому для доступу водія в салон його потрібно відкинути. Інтер’єр у незвичайного автомобіля також фактично відсутній, зате звертає на себе увагу шестикутне кермо, який, за задумом авторів, повинен бути виконаний з нержавіючої сталі.

Про перспективи надходження Lo Res у виробництво не повідомляється. Зате в United Nude заявляють, що дні автомобільного дизайну для компанії «ще не закінчилися», а в майбутньому голландці представлять нові проекти.


Не пропустіть