Військовий варіант “гелендвагена” проходить випробування (ФОТО)

Німецький виробник відомий випуском розкішних автомобілів, як, наприклад S-Class, але компанія також створює військові моделі, як цей Mercedes G-Class Light Armoured Patrol Vehicle, що потрапив на шпигунські фото в процесі випробувань близько Полярного кола.

Базована на G 500 4 × 4, модель, мабуть, є більш екстремальною версією броньованого G Wagon LAPV 6.1. Мало що відомо про позашляховик, але він має посилений передній бампер, гаки для зчіпки і шноркель. Броньовик також отримав бічні підніжки, посилену підвіску і масивні колеса з позашляховими шинами. Хоча, цей конкретний екземпляр не оснащений броньованими панелями, серійна модель, безсумнівно, їх отримає.

Модель повинна спиратися на успіх броньованого G Wagon LAPV 6.1, який характеризується як «гнучка і універсальна робоча конячка з чудовими позашляховими можливостями». Він має портальні мости, 4-місний інтер’єр і захист STANAG 2-го рівня. Модель також може оснащуватися центральною системою підкачки шин і пакетами обширнішого бронювання.

В якості силового агрегату використовується 3,0-літровий дизельний мотор V6, що розвиває потужність 181 к.с. і 400 Нм крутного моменту. Двигун агрегатується 5-ступінчастою автоматичною трансмісією і системою повного приводу, які забезпечують транспортному засобу розгін до максимальної швидкості 140 км / год.

http://www.motor1.com/


Не пропустіть