Новинка від Volkswagen: седан Ameo (фото)

Опубліковані перші знімки нового компактного седана німецької марки, пише auto.mail.ru.

Компанія Volkswagen розробила новий компактний седан, призначений для ринків країн. Новинка під назвою Ameo буде представлена ​​3 лютого 2016 на автосалоні Auto Expo в Індії, проте завдяки шпигунським фотографіям вже можна зрозуміти, чого варто чекати шанувальникам німецької марки.

Як видно на знімках, опублікованих порталом Motorbeam, Volkswagen Ameo займе нішу між хетчбеком і седаном Polo, який на місцевому ринку продається під ім’ям Vento. Від останнього автомобіль буде відрізнятися більш коротким багажником, і, можливо, деякими іншими стилістичними деталями.

Лінійка двигунів Volkswagen Ameo буде досить широкою. Базовим стане 1,2-літровий трициліндровий мотор, що розвиває 75 к.с. і 110 Н∙м. За ним, швидше за все, послідує 1,2-літровий чотирициліндровий турбоагрегат, потужність якого поки не розкривається.

За дизельну сторону відповідатиме 1,5-літровий чотирициліндровий двигун TDI, доступний у двох варіантах форсування – 90-сильним (230 Н∙м) і 105-сильним (250 Н∙м).

Що ж стосується оснащення нового седана, то, швидше за все, воно буде уніфіковано з Polo/Vento і включатиме різні «фішки» – від охолоджуваного ящика до камери заднього виду. Незважаючи на спільність опцій, в Volkswagen впевнені, що внутрішнього «канібалізму» між трьома моделями не трапиться. Справа в тому, що Ameo відрізнятиметься непоганою ціною – від 550 000 до 870 000 рупій (приблизно 8333 – 13180 доларів).


Не пропустіть