Шпигунські фотографії нового кросовера Renault

Публічна прем’єра Renault Maxthon відбудеться в березні поточного року.

У Мережі опубліковані шпигунські фотографії із замаскованим кросовером Renault Maxthon, покликаним замінити собою позашляховик Koleos, що не знайшов достатньої кількості шанувальників.

Фотошпигуни змогли не тільки зробити знімки зовнішнього вигляду новинки, а й «заглянути» в салон машини , пише Хроніка.інфо з посиланням на uincar. Судячи з фото, семимісний Renault Maxthon отримає інформаційно-розважальний комплекс з 8,7-дюймовим екраном (як у седана Talisman).

До того ж, на фотознімках видно важіль трансмісії в шкіряному чохлі і зі вставками з хрому, блок управління системою клімат-контролю, панель приладів і 3-спицеве мультифункціональне кермо.

Є інформація, що Renault Maxthon створюється на платформі CMF, яка також використовується для нової генерації позашляховика Nissan X-Trail. Довжина наступника Koleos становитиме біля 5,0 метрів (довжина Kadjar дорівнює 4 м 450 мм). До складу силової лінійки нового SUV увійдуть бензинові двигуни з 150- і 200-сильною віддачею, а також 110- 160-сильний дизель. У березні цього року Renault Maxthon буде представлений виробником в рамках мотор-шоу в Женеві.


Не пропустіть