ЗАЗ розробив новий автомобіль

У суботу 28 травня Запорізький автозавод покаже прообраз нового автомобіля з відомим ім’ям – ЗАЗ Славута, пише autocentre.ua.

Як йдеться в повідомленні прес-служби «УкрАВТО» – власника Запорізького автомобілебудівного заводу, 28-29 травня у Києві відбудеться одинадцяте «Столичне Автошоу». На ньому буде представлено концептуальний автомобіль ЗАЗ Slavuta Nova. Більше ніякої інформації про цей експонат прес-служба не повідомляє. Невідомо, наскільки нова «Славута» близька до серійного складання і чи вироблятимуть її взагалі. Можливо, це просто дизайнерський прожект. Усі подробиці стануть відомими після відкриття «столички» з 10.30 ранку 28 травня. «Автоцентр» першим розповість про всі деталі і покаже сенсаційний автомобіль «Славута».

Окрім концептуальної «Славути», на «Столичному» автошоу буде представлено інші нові розробки «ЗАЗу». Це поліцейська та медична модифікації ЗАЗ Vida, а також модельний ряд ЗАЗ, адаптований під екологічні норми «Євро-5».

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Б

  Путин, возможно для рекламы, но все-таки ездит на “Ниве”. А вот когда Порошенко прокатится в этом “чуде” украинского автопрома? Впрочем, он (Порошенко) возможно просто физически не поместится в этом авто

  • Вася

   так путен маленький 160-165 ростом,

 • торба

  Когда эти пєдры пересядут на наши “лимузины”, тогда и у нас произойдет гиперскачек в укравтопроме.

 • Ки

  Не надо базарить на дырчик. Нормальная машинка мегабюджетного уровня. Я бы купил. БУ покупать неохота, а так таврон или славутку, на работу ездить, самое то!