Якою буде нова Toyota Camry (Фото)

Напередодні початку продажів нової Camry в США компанія Toyota розкрила всі подробиці про чотиридверку. Зокрема, стали відомі характеристики моторів моделі, найпотужнішим з яких став більш ніж 300-сильний двигун V6, пише auto.bigmir.net.

Шістка об’ємом 3,5 літра є доопрацьованою версією колишнього агрегату. Віддача зросла з 272 кінських сил і 336 Нм крутного моменту до 305 сил 362 Нм. Заявлена середня витрата палива при цьому знизилася з 9,8 літра на сто кілометрів до дев’яти літрів. Поєднуватися мотор буде з восьмиступінчастим автоматом.

У лінійку двигунів седана увійшов також новий 2,5-літровий атмосферний агрегат. Він розвиває 206 кінських сил і 249 Нм, а середня витрата палива становить 7,4 літра на сотню. У парі з ним теж працює восьмидіапазонна автоматична трансмісія. Крім того, Camry і раніше буде пропонуватися з гібридною силовою установкою. До її складу входять двигун 2.5, який видає 178 сил, і електромотор потужністю 120 сил (202 Нм).

Базове оснащення чотирихдверки в США включає наявність світлодіодних фар, круїз-контролю, десяти подушок безпеки, мультимедійного комплексу з семидюймовим дисплеєм, а також електронну систему допомоги водієві.

У США мінімальна вартість нової чотиридверки буде дорівнювати 23 495 доларів. З топовим мотором цінник перевищить 34 тисячі.


Не пропустіть