Чи потрібна низькопрофільна гума?

Вам подобаються агресивно виглядають автомобілі? Тоді ви напевно чули про низькопрофільною гумі. Її ставлять на свої авто багато власників, найчастіше просто з – за бажання зробити свою машину незвичайної на вигляд, не цікавлячись практичністю і можливою користю, або, навпаки, безглуздістю цієї гуми. Перш ніж і ви захочете приєднатися до сімейства автовласників, що використовують низькопрофільну гуму, вам варто детальніше дізнатися про всі плюси і мінуси цього матеріалу.

Низькопрофільна гума найкраще підходить для доріг, що відрізняються рівністю. Їзда по такій дорозі, та ще і на високій швидкості … Ось для чого спочатку призначався цей матеріал. Подивіться на протектор, і ви помітите схожість в його малюнку з аналогічним у спорткарів.

У низькопрофільною гуми співвідношення між висотою профілю і шириною колеса менше 55.

Таку гуму завжди використовували на спортивних автомобілях або споріднених їм. Однак господарям джипів чому – то також припав до душі цей матеріал, і вони почали її активно встановлювати на своїх колесах.

Зчеплення з дорогою у коліс з низькопрофільною гумою вище, ніж у звичайних. Це досягається завдяки відповідній ширині коліс. Після того, як на автомобіль встановлюються шини серією нижче 55, відзначається поліпшення керованості нею, особливо, на поворотах.

Незважаючи на перераховані плюси низькопрофільною гуми, вона досить швидко зношується на нерівній дорозі. Покришка служитиме менше, якщо автомобіль з такою гумою відправиться в швидкісне подорож по вибоїнах і вибоїнах. В даному випадку некомфортно буде як пасажирам, так і водієві, так як кожна нерівність буде відчутно «струшувати» машину. А в момент зчеплення з дорогою лунає характерний і досить гучний звук. Але власники автомобілів не дивляться на всі ці мінуси. Вони вважають, що купини з ямами можна просто об’їхати, намагаючись пересуватися виключно по гладких дорогах міста. Але не можна забути той факт, що автомобіль, який встиг розігнатися як слід, і випадково натолкнувшийся на яму, має всі шанси розколоти диск у колеса і пробити гуму.

Що радять фахівці? Перш за все потрібно дивитися рекомендації, вказані виробником. Фінансові та інші втрати, які загрожують при неправильному використанні гуми, можуть здатися незначними заможним автовласникам. Однак не кожному власникові недорогого авто ці зайві витрати здадуться привабливими.

Купуючи низькопрофільну гуму, власникам не варто ігнорувати принципи безпечної їзди на дорогах