Як продати старий автомобіль

У багатьох громадян нашої з вами країни є свої особисті автомобілі, які були куплені на чималі (здебільшого) гроші, особливо враховуючи середній рівень заробітних плат. Автомобілі стали вже незамінною і буденною частиною життя своїх власників, що мають у своєму безпосередньому розпорядженні засіб особистого транспорту, що не тільки дозволило залишити в минулому поїздки в задушливих автобусах, а й відкрило цілий новий світ, пов’язаний зі своїм новим «залізним» товаришем.

Ймовірно, кожен може пригадати купу прикладів, коли авто і його власник разом вже не одне десятиліття і неважливо в чому причина такого тривалого «союзу»: брак коштів або сентиментальність самого власника. Так чи інакше, кожен, хто протягом тривалого часу володів однією машиною, має безліч приємних або неприємних спогадів, в яких брав участь їх автомобіль.

Однак, будь-які щасливі (або не дуже) часи коли-небудь закінчуються. Автомобіль вже не такий, яким був раніше, запчастини застаріли, а головна функція – перевезення водія і пасажирів, починає періодично давати збій. Це означає, що пора йти далі і придбати нову машину, здатну стати вашим другом ще на кілька років.

А як же старий автомобіль? Чи не на звалище ж його викидати. Та й ховати в якому-небудь відокремленому гаражі буде не дуже шанобливо по відношенню до залізного «одному», з яким вас пов’язує спільне минуле. І тоді залишається лише один вихід із ситуації, що склалася – продаж свого старого авто. Звичайно, деяким буде непросто це зробити, але ж краще дозволити своєму авто послужити кому-небудь ще, ніж відправляти його іржавіти у безстрокову відпустку в вищезгаданий гараж.

Є кілька варіантів, як і кому продати свій старий старий автомобіль:

По оголошенню.
Тут навіть пояснювати не потрібно. Можна лише зробити невелику замітку, що крім ліхтарних стовпів і газет, оголошення також можна розмістити на веб-ресурсах, що може прискорити процес пошуку покупців.

Автомобільний ринок.
Найважчий і неприємний варіант, враховуючи постійний ринковий шум і наявність не дуже культурних і освічених індивідуумів, повсюдно зустрічаються в таких місцях.

Дилери.

Дилерські компанії мають багато вимог по відношенню до зовнішнього вигляду виставленого на продаж авто, так що найменша подряпина, яку неодмінно виявить пильний співробітник, може стати причиною різкої відмови від покупки або великого зниження ціни.

Автосалон.

Найшвидший спосіб, однак багато грошей тут не дадуть. В автосалонах приймають автомобілі з будь-яким зовнішнім виглядом, навіть якщо машина виглядає так, немов побувала в пащі у Годзілли.


Не пропустіть