Як купити машину з рук

ак купити машину з рук, коли знань немає. Складна задача. Пропозицій на ринку багато, і щоб зробити правильний вибір для цього необхідно докласти ряд зусиль і бути поінформованим. Добре було б мати в цьому досвід. Задається питання, чому ж купують люди старий автомобіль? Причин звичайно багато, тут і недостатність коштів, а також свій індивідуальний підхід в силу свого прагматизму. Є й інша категорія покупців з метою подальшого перепродажу, останні які будують на цьому бізнес.

Потрібно починати з важливих визначень для підбору автомобіля, перш ніж Ви оберете старий автомобіль. Визначтеся з параметрами. Що за параметри Вам потрібні? Куди Ви будете їздити? Яка кількість грошей Ви виділите зі свого бюджету на утримання автомобіля і покупки? Як правильно купити автомобіль, щоб не потрапити в халепу? Усі відповіді на ці питання можна дізнатися, купивши відеокурс покупки вживаного автомобіля, і тоді ви заощадите на часі та грошах.

Як купити машину з рук, якщо вона не знята ще з обліку. Виникає ряд юридичних питань, починаючи як зняти з обліку і закінчуючи питанням купівлі продажу, де оформити і де переоформити? В даному випадку добре звернутися до фахівців даного профілю, де Ви можете бути підстрахуватися.

Як купити машину з рук?

Багато хто хоче придбати новий автомобіль, але не у всіх вистачає кошти на купівлю нового автомобіля, тому, автолюбителі звертають свою увагу до ринку старих автомашин. Тут вони зможуть вибрати серед різних моделей і найменувань машину, яка може їм сподобатися виходячи з ціни, Звичайно ж, покупка вживаного автомобіля завжди несе характер ризику, залежно від вибору моделі, де можуть бути присутніми ті чи інші дефекти.

Дамо кілька порад при купівлі вживаного автомобіля, щоб уникнути при огляді помилок.

Перевірка документів.

1. Приділіть перевірці документів час.

2. Ознакою поганого стану автомобіля є корозія. Його намагаються приховати під час продажу, покривши свіжої мастикою.

3. У разі аварії, щоб приховати також підфарбовують мастикою, майстерно приховавши вм’ятини і сліди сильного удару. Для того щоб визначити вади скористайтеся дефектоскопом. Виявивши вади, Ви можете заощадити гроші, вимагаючи зниження ціни.

4. Огляд покришок також необхідний. Однаковою повинна бути і глибина протектора, глибиною не менше полусантіметра. Стертость покришок, перекошене кузова.

5. Внутрішній стан салону, панелі, чохли і оббивка природно все має бути в хорошому стані. Обов’язково звіртеся з комплектацією автомобіля, наявність кнопок і ручок, не виключаючи ні одну дрібницю. Включаючи і стан двірників, склопідйомники, фар, стоп-сигналів і т.д. На ременях безпеки є бирка із зазначенням року випуску автомобіля.

6. Капот. Заглядаючи в капот, подивіться, щоб двигун був сухий і чистий. Положення двигуна горизонтальне. Якщо ж корпус замаслений, це говорить про те, що за машиною не було належного догляду і підтікає масло. Про ідеальності ж можна сказати навпаки, щось приховали за ретельної чистотою.

7. Прослухайте двигун і зробіть перегляд маслоізмерітельного щупа. Це дасть побачити на колір вихлопу і нальоту на клемах акумулятора. Не забувайте про чистоту радіатора і чи є витік у вихлопній системі, що важливо при купівлі автомобіля.

8. Гальмівні трубки при огляді не повинні бути іржавими. Особливе ретельність уваги має бути на люфті рульового колеса, наконечниках рульових тяг, механізмі управління. Квапливість може призвести до помилки, тому будьте уважні.

9. Ще важлива частина в покупці і виборі вживаного автомобіля на що варто звернути увагу -пробіг.
Машина за рік проходить в основному 20-30 тис.км. Але якщо пробіг і вік не збігаються, значить Вас намагаються ввести в оману. Про великому пробігу можуть сказати такі фактори, як потертість рульового колеса, пригніченості сидіння. Якщо Ви стикаєтеся вже з обманом, то це може зупинити Вас, щоб не допустити помилку.

10. Мотор. Перевірте, як заводиться мотор, можна по-різному заводити: на суху з прогріванням. При перевірці не повинно бути провалів і обривів швидкості. Якщо ж при перевірці мотора Ви чуєте стуки, скрегіт, і скрипи це явні ознаки несправності автомобіля.

Як купити машину з рук?

1. (паспорт транспортного засобу) подивитися рік випуску, а також рік реєстрації, ПТС і техталон повинні збігатися.

2. Номери шасі і двигуна повинні збігатися з номерами техпаспорти та ПТС, не забуваючи перевірити і номер шасі, і номер двигуна.

3. Необхідно перевірити сервісну книжку.

4. Якщо автомобіль в минулому навчальний або таксі, (можливо, він дизельний і відремонтований абияк або з-за кордону).

5. Обов’язково: перевірка кузова. Необхідно перевірити корозію деталей кузова. Найдорожчим ремонтом завжди вважається кузовний, найскладніший є моторний.

6. Опалення. Включення опалювального приладу і вентилятора і не видають сильного запаху, а також неприємних звуків. Перевіряйте шланги і підшипники обов’язково.

7. Акумулятор. При холодній погоді акумулятор повинен обертати мотор мінімум 15 секунд без зниження оборотів і при включених фарах. Якщо є тріщина і здуття мастики – це вказує на солідний вік автомобіля.

8. Аксесуари. Спортивні сидіння, аксесуари, зсувний люк у даху, диски ковані, все, що знаходиться в хорошому стані, лише тільки підвищують ціну на автомобіль. Аудіоапаратура, зсувний люк у даху, спортивні сидіння.


Не пропустіть