Експлуатація автомобіля взимку

Що найголовніше в зимовий період? Правильно хороший автомобіль, а хороший автомобіль – це справний автомобіль. Що необхідно дотримуватися при використанні особистого автомобіля взимку? Природно є кілька правил, які варто використовувати в зимові місяці.

Саме основне, що потрібно кожному автомобілю – потужний акумулятор і чим краще він буде, тим більше вірогідність завести вранці свою машину. Якщо акумуляторна батарея стара, слабо крутити мотор, її необхідно зарядити. У момент зарядки необхідно звернути увагу на стан рідини. Все дуже просто, якщо всі ємності світлі, то акумулятор в хорошому стан і всього лише його необхідно добре зарядити, якщо ємності темного кольору, а рідина швидко закипіла, зарядка дуже погана, то настійно варто замінити цей акумулятор на новий, по крайней мере, так взимку буде менше проблем.

Другий важливий елемент – свічки, варто викрутити всі свічки з двигуна і подивитися на їх стан, зазвичай робочі свічки світлого кольору, якщо ж вони дуже брудного і чорного кольору, зверху є забруднення, то варто їх замінити на нові. Саме від них залежить сила іскри, яка, якраз і дає можливість запалити суміш в циліндрі і завести двигун.

Після того, як з системою запалювання розібралися, варто звернути увагу на підвіску транспортного засобу. У ній не повинно бути люфтів, є люфт – треба міняти. Якщо є пошкоджені деталі, то вони будуть при несправності видавати різні стуки і інші звуки. Як показує практика, зазвичай саме стукіт сигналізує про несправності підвіски на автомобілі.

Якщо є порвані гумові частини, то варто їх замінити, адже, як правило, всі вони виконують захисну функцію і не дають піску і бруду потрапити всередину деталей. Все це природно краще виконувати влітку, в теплу і світлу погоду. Не варто забувати про придбання хорошої зимової гуми, тільки з її допомогу можна убезпечити себе і своїх близьких.


Не пропустіть