Яке авто вигідніше купувати в кризу?

Всі автолюбителі, рано чи пізно вирішують поміняти «колеса». У кризу всі авто дешевше, але, не для всіх це вигідно. Тому основний питання для покупця – як вигідніше придбати ту чи іншу машинку.

Спочатку, для тих, хто вирішив реалізувати уживане авто – заважає фінансова ситуація. По-1-х, поки бакс стабілізувався і до кінця літа збереже курс 7,5. По-2-х – низька купівельна спроможність збільшить терміни планованої реалізації. І по-3-х – майбутні покупці будуть ще жорсткіше збивати вартість, посилаючись на цей же криза. Пройшли ті золоті часи, коли машинки, незвичайно б / у, дорожчали. Наочний приклад – машинка мого знайомого, Volkswagen Passat В4, 1995 р.в. Брав він її в 2003 за 4,5 тис. У.о., а в 2005 за неї давали тісніше 6 тис … Тому з продажами варто трішки почекати, коли курс долара знову стане бажаючи б 9 грн.

Для тих, хто зібрався придбати кар і стоїть перед проблемою: бувший або новітній, ми розповімо про плюси і мінуси цих варіантів.

Перший і самий основний плюс новітнього кара в тому, що він НОВИЙ! Купувати новітній вигідно тим, у кого є валюта. У даному варіанті володар реально економить – 20-25% власних коштів. Крім того, вигідно новітній кар і тим, хто планує його експлуатувати довго і нерідко.

Чому не вигідно купувати новий автомобіль. У кризу новітні машинки надзвичайно жваво падають у вартості. Для тих, у кого кошти надзвичайно обмежені, найкращий варіант – покупка уживаної машинки: в спектрі від 2до 6 років. На даний момент вони самі ходові. Що дає це? По-1-х, ви економите вагому частину коштів – до 40% від новітньої. По-2-х, на відміну від новітньої, не треба виплачувати чокнуті кошти за першу реєстрацію в ДАІ і менше витрачаєте на страховку. Адже до суми новітнього авто, приміром 140 тис. Грн., Можна сміливо додавати 20 тис., Які потягне страховка + реєстрація. Необхідно вам це? Не забувайте, що вартість через півроку – рік експлуатації буде вже значно нижче вихідної вартості …

До того ж, на даний момент на базарі надзвичайно багато цікавих варіантів. Наприклад, цей же Мercedes S500 2002 всього за 25 тис. Або Subaru Legacy 2005 в середньому за 14-15 тис. У той час, як усього роком раніше такий кар коштував мінімум 22 тис. Остаточно, мисліть самі, вирішуйте самі, але авто в чудовому стані за повністю помірні кошти – це найбільш ніж реально.


Не пропустіть