Як дівчині вибрати автошколу?

Сучасна жінка прагне до того, щоб уміти все. І вміти водити машину буває просто необхідно для того, щоб встигати робити всі заплановані справи і реалізувати поставлені цілі. Природно, щоб отримати права на керування автомобілем, необхідно відучитися в автошколі. І важливо правильно вибрати автошколу, щоб отримати від навчання лише позитивні емоції. Секретар є особою закладу. Саме ця людина буде першим, з ким вам доведеться поговорити після того, як ви вирішите отримати права і почнете вибирати автошколу. Зовсім не обов’язково вирушати в саму автошколу, можна зателефонувати туди і поговорити з секретарем. Те, як він буде з вами вести бесіду, багато розповість про автошколу. Приміром, якщо людина розмовляє з вами занадто ввічливо, це напевно вас насторожить.

Складеться враження, ніби в автошколі недобір учнів, і вас хочуть залучити до неї будь-якими способами. Або ж це говорить про те, що секретар просто не знає як спілкуватися з клієнтами і не вміє це робити. А отже, навряд чи в цій школі працюють професіонали, адже вони навіть персонал кваліфікований не змогли підібрати. Якщо вам грублять і занадто різко ведуть з вами діалог це також не варто пропускати повз вуха. Це говорить про те, що дана школа просто не зацікавлена ​​в вас як в клієнті і їм байдуже будете ви там навчатися чи ні. А значить, навчати в ній вас будуть точно так само як і розмовляють з вами.

Секретар повинен зрозуміло, докладно і лаконічно відповідати на ваші запитання, навіть якщо деякі з них зовсім очевидні й дурні. що стосується ціни та оплати, то після того як вас влаштував розмову з секретарем, варто дізнатися про ціну навчання. Як правило, у всіх автошколах вона практично однакова. Десь може бути трохи вище, десь трохи нижче, але різниця мінімальна і значення практично не має. А от якщо вам назвали вже дуже низьку суму за навчання, не поспішайте радіти. Адже є випадки, коли доплачувати доводиться в процесі самого навчання. А за що саме досвідчені аферисти обов’язково знайдуть. Ви й помітити не встигнете, як заплатите в два рази більше, ніж за звичайне навчання в стандартній автошколі. Крім цього обов’язково заздалегідь дізнайтеся, як саме вам необхідно проводити оплату – повністю або можна частково. Також відразу все з’ясуйте про суму та кількості платежів, щоб потім не доводилося доплачувати зайві гроші за щось в процесі навчання, і ви могли бути спокійні.


Не пропустіть