Чому варто купувати японські автомобілі?

На сьогоднішній день японські автомобілі залишаються одними з кращих. Але, перш ніж придбати машину японських виробників, розглянемо всі плюси і мінуси цього рішення. Японські автомобілі – затребуваний товар в Росії, а все тому, що японські авто дуже надійні. Вони мають велику кількість переваг при одному нестачі – правосторонній розташування керма. Хоча і в цьому є плюс теж – так знижується шанс постраждати в аварії, полегшується парковка. Серед японських автомобілів великий вибір, кожен водій зможе знайти марку собі до душі. Вони прості в обігу і мають хорошу функціональність. Японський автомобіль добре підійде для водіїв – новачків. Автовиробники країни висхідного сонця використовують нові технології у всіх автомобілях, і ви можете придбати шикарний і недорогий автомобіль, з великим набором опцій в базовій комплектації.

Зазвичай це машини таких відомих марок, як Тойота, Мітсубіші, Мазда, Хонда, Ніссан, Сузукі та інші. Японські машини незвичайні тим, що їх можна комплектувати або змінювати. Значний плюс в тому, що якщо вам знадобиться замінити запчастини, це обійдеться дешевше, ніж якби ви купували запчастини для китайських, американських чи європейських авто. До плюсів також можна додати те, що японські автомобілі викрадають набагато рідше, ніж інші: японські машини непросто продати після викрадення. Гідність ще в тому, що машини з Японії, в порівнянні з іншими, менше забруднюють атмосферу. На тлі безлічі переваг японського автомобіля, недоліки тьмяніють і стають практично незначними.

До мінусів можна віднести маленький середньостатистичний розмір машин (не всіх, звичайно) і можливі деякі проблеми з пошуком запчастин. Японські машини високотехнологічні і, якщо ви живете в маленькому містечку, з пошуком оригінальних запасних запчастин можуть виникнути проблеми. Хоча останнім часом для них випускається багато аналогів-замінників, та й авторозбирання дозволяють значно заощадити. Для деяких великим мінусом є розташування керма з правого боку. Але це досить незначний мінус, до того ж, варто тільки звикнути до такого розташування керма, і ви зрозумієте, що в якійсь мірі навіть зручно.

Як видно мінусів набагато менше, ще раз коротко перерахуємо переваги японських авто:

Комфортабельність; надійність і якість;
Великий вибір моделей і марок; високотехнологічні моделі за низькою ціною;
Хороший дизайн, оригінальний зовнішній вигляд.
Якщо ви вирішили купити японський автомобіль, приступайте до вибору моделі. Ви зможете придбати автомобіль японського виробництва як на авторинку так і в автосалонах.


Не пропустіть