Вибір сімейного автомобіля: який автомобіль вибрати?

У сім’ї має бути, як правило, два автомобілі. Один невеликий для дружини, який можна використовувати для поїздок за дітьми в садок, по магазинах і до подруг. Другий автомобіль для чоловіка, який повинен бути великим і солідним, такий як позашляховик. Такий автомобіль використовувати можна для поїздок на полювання, риболовлю чи в лазню. Але мати в родині відразу два автомобілі дозволити собі можуть не всі. В результаті, з метою економії грошей, сім’я часто приймає рішення купити один автомобіль на всіх. В автомобілі для сім’ї повинні поєднуватися всі вимоги та якості, що пред’являються усіма членами сім’ї. При виборі сімейного автомобіля важливо звертати увагу на основні критерії комфорту і безпеки. Перш за все, автомобіль повинен бути надійним і передбачуваним на дорозі, оскільки немає нічого важливішого безпеки рідних людей. На цьому економити не можна.

Якщо автомобіль сімейний, значить, у ньому буде їздити вся сім’я, тому він повинен бути містким, щоб можна було вмістити коляску або велосипед, а іноді і пару квіткових горщиків. Ідеальним варіантом буде наявність в машині третього ряду сидінь, які при необхідності виймаються, перетворюючи автомобіль на невеликий вантажівка. Таким чином, найбільш підходящим сімейним автомобілем є кросовер, позашляховик, мінівен або крупний універсал. За конкретної моделі визначитися буде складніше, навіть якщо спробувати скласти рейтинг сімейних авто і вибрати кращий мінівен для Росії. Можливих варіантів буде, як мінімум, з десяток.

Однак саме автомобілі перерахованої класифікації найбільш підходять під вимоги сімейного авто. У них оптимальна кількість дверей і сидінь, а внутрішній простір трансформується превосходно під великогабаритні вантажі. Звичайно, позашляховики і кросовери володіють високою посадкою і хорошою прохідністю, але в плані витрати палива їх складно назвати економічними. Ну і, звичайно, не варто забувати і про парниковий ефект, а також глобальне потепління. Але не на планеті, а в конкретній машині це може статися, якщо не буде кондиціонера. І нехай кондиціонер потрібен лише кілька місяців на рік, без нього час може стати вічністю при частому знаходженні в пробках. Заради власного спокою потрібно вибирати машину з центральним замком, а також кнопкою – блокіратором всіх вікон у авто. Це дозволить запобігти безліч нестандартних ситуацій, в які в основному потрапляють маленькі діти. Важливо вивчити всі рівні захисту вподобаного автомобіля і подбати заздалегідь про комфорт, здоров’я і безпеки своїх рідних. Тоді від поїздок на авто ви будете отримувати лише задоволення. Для дружною і великої родини авто не повинно бути розкішшю. Досить буде придбати бюджетну недорогу модель, яка стане вашим надійним другом.


Не пропустіть