Найпопулярніші «жіночі» автомобілі

Тема «жінка за кермом» дуже актуально в наш час, адже представниці прекрасної статі оволоділи цією майстерністю, нітрохи не поступаючись сильній статі. Дівчата, як і чоловіки ретельно підбирають модель улюбленого транспорту, враховуючи при цьому як технічні характеристики, так і візуальні. Але насправді в автомобільному асортименті як таке немає поділу на жіночі і чоловічі, але так склалося, що певним маркам дівчата все ж віддають переваги. Отже, топ найпопулярніших автомобілів серед жіночої статі. Деякі пані відчувають себе затишно в маленьких авто. Яскравий приклад – Daewoo Matiz, виглядає дуже мило і стильно. Має невеликий обсяг двигуна, що зменшує витрати, але при цьому не погіршує пересування на ньому. Наступна мініатюрна модель Fiat 500, втілення комфорту, надане італійськими фахівцями.

Nissan Micra – екстравагантна машинка, яка підкорила серця автолюбительок, недорога у змісті. Наступна в списку Skoda Fabia – втілення жіночності. Назва пішла від слова Fabulous, означає «вражаючий», що, загалом, і характеризує дане авто. Популярним є Hyundai Getz, доступна цінова категорія, при цьому досить-таки потужний автомобіль. Opel Corsa привернув увагу дівчат, мабуть, німецькою якістю. Один з найбільш затребуваних автомобілів в Європі. Топовими виявилися і наступні моделі. Mitsubishi Lancer – гармонійно поєднує в собі приємну ціну і високу якість. Toyota Corolla – останнім часом теж дуже популярне авто серед жінок, так як дуже комфортне.

Модель, про яку зараз йтиме річ, це мрія як будь-якої жінки, так і чоловіки. Це марка автомобіля заробила собі популярне ім’я і вважається однією з кращих марок машин. Звичайно, мова йде про BMW 5. Екстравагантне авто, до якого неможливо залишитися байдужим. BMW 1-series теж потрапив в топ, що може бути ідеальним, жіночі серця скорені. Ще один не менш знаменитий бренд затребуваний серед жіночої половини людства, який відрізняється найвищою якістю. Це Mercedes A -класу, дуже ефектне авто, сама назва вже багато про що говорить. У топ потрапили авто, здавалося б, нехарактерні для тендітних дівчат за рахунок своїх габаритів, але все ж дами їх «приручили». Citroen C-Crosser і Peugeot 4007 є вибором як чоловіків, так і жінок. Volvo XC 90 привертає незвичайним дизайном. BMW X3 – сила і міць, для самодостатніх жінок. Як ми бачимо, смаки у автолюбительок різнобічні, але варто відзначити, що всі авто виглядають ефектно і стильно, але все ж головний критерій при виборі – це комфорт і якість машини.


Не пропустіть