Як перевірити автоматичну коробку передач?

В даний час автомобільний ринок переповнений автомобілями, які обладнані автоматичною коробкою передач. Сьогодні практично кожен виробник того чи іншого автомобіля готовий представити на загальний огляд не тільки машини з механічною коробкою, але так само і АКПП. Безумовно, наявність другого істотно впливає на цінову вартість самого автомобіля. Не всі автовласники можуть придбати новий автомобіль з автоматичною коробкою передач. Однак незважаючи на їх бажання, вирішенням цієї ситуації часто виступають пропозиції вторинного ринку з цим же пристроєм. Якщо покупець має намір віддати перевагу не новому автомобілю з АКПП, він повинен пам’ятати, що її необхідно перевірити. Слід враховувати, що в цьому випадку автомат може перебувати в досить жалюгідному стані.

Пов’язано це з тим, що найчастіше поломка АКПП є основною причиною продажу автомобіля. Саме тому необхідно розібратися в суті поломки і постаратися усунути неполадки. Адже якщо цього вчасно не зробити, то надалі можна не тільки втратити пристойну суму, але і масу вільного часу в пошуках відповідного СТО з метою ремонту автоматичної коробки передач. У разі виявлення неполадок в першу чергу необхідно провести вельми нескладний тест, а саме встановити селектор коробки передач в стан D і трохи натиснути педаль газу. У тому випадку, якщо автомобіль справний, то він повинен злегка рушать з місця.

У випадки появи пробуксовки або застопорення, можна зробити висновки, що автомат несправний. Також варто зазначити, що існує ще один варіант перевірки АКПП. Як правило, в цьому випадку водієві необхідно набрати швидкість на автомобілі до 90 км / год і після різким рухом натиснути на педаль газу. З боку це може нагадувати обгін іншого автомобіля. У цьому випадку в даному справна трансмісія перемикається на щабель нижче, а після розгону вже на більш високу швидкість. Якщо вищесказане не сталося, то можна сказати що причиною проблеми є фрікциони, які досить зношені. Їх заміна може обійтися новому власникові в пристойну суму. Тому в разі виявлення такого роду несправності, найправильніше буде відмовитися від обраного автомобіля. Якщо віддавати перевагу підтриманому автомобілю з автоматичною коробкою, то при виборі необхідно підходити з особливою відповідальністю, щоб потім не шкодувати про невдалий придбанні.


Не пропустіть