Хто такі перекупи авто?

Майже всі хто купував машину, стикалися зі словом перекупники або перекупи авто. Перекупка – це людина, яка купує автомобілі у поганому стан, трохи ремонтує їх і далі продає автомобіль в хорошому технічному стані, попередньо усунувши всі явні несправності. Чому ж не треба купувати машини у цих людей? Справа в тому, що найчастіше вони намагаються розвести чесних людей і нажитися на їх недосвідченості. А уникнути цього можна дуже просто. Першим, що потрібно робити, це зателефонувати за номером в оголошенні, задати по телефону питання продавцю. Якщо він уникає відповіді або говорить, що це машина його брата або інших його родичів, то можете відразу покласти трубку, так як це однозначно перекупник автомобілів. Якщо ж він чітко відповідає на питання і каже, що машина його, то можете призначити дату зустрічі для огляду автомобіля.

Якщо ви приїхали за вказаною адресою і побачили парковку старих автомобілів, то це приватний автосалон. У таких салонах купувати автомобілі теж небажано. Якщо ж ви приїхали і виявилося, що це дійсно приватна особа, то відразу попросіть документи: ПТС і якщо є, сервісну книжку. У ПТС має бути вписане ім’я власника, якщо ім’я володаря не вписано, то це однозначно перекупка авто, а не справжній власник автомобіля. Навіть якщо перекупник попався чесний, то він все одно не зможе повністю переказати історію експлуатації автомобіля, так як їм не володів. Та й взагалі тільки справжньою власниць зможе вам точно сказати, біта була машина чи ні.

Так само перекупи часто скручують пробіг автомобіля, а при описі машини можуть що-небудь скласти, наприклад, що машина клас, не бита, не фарбовані, в таксі не була, їздила дівчина від будинку до садка. Бувають перекупи влаштовують цілі розіграші, щоб продати автомобіль мерщій і позбудеться від нього. Купивши машину у такої людини, ви можете дуже сильно попасти на гроші, а також дуже сильно пошкодуєте, що взагалі купили цей автомобіль. Справа в тому, що таких продавців цікавить тільки прибуток, тому несправності вони усувають з мінімальними витратами, щоб заробити більше. Є багато людей, яких таким способом просто напросто розвели, а покарати перекупників можна, так як вони нічого не порушили, зазвичай у нас прийнято довіряти людям. Варто бути гранично уважними при купівлі автомобіля, а краще взяти з собою друзів. Одна пара очей добре, а дві пари очей краще. Сподіваємося, що ви не зіткнетеся з перекупили автомобілів і обов’язково купите гідне авто, яке буде радувати погляд.