Який позашляховик купити?

Спираючись на дані сучасної статистики, можна сміливо заявити, що все більше автолюбителів воліють великі машини з високою прохідністю більш мініатюрним побратимам. Такі автомобілі дарують власникові свободу пересування і широкі можливості для активного відпочинку. Вибір моделей величезний, всі вони володіють різними характеристиками, що значно відрізняються один від одного набором опцій і зовнішнім виглядом. При виборі позашляховика важливі наступні моменти: досить високий кліренс, невеликий середній вагу, можливість перемикання на знижену передачу з достатньою тягової потужністю двигуна і повний привід. Також слід вивчити особливості будови, які впливають на зручність використання автомобіля. Виділяють два основних типи позашляховиків: рамні та з несучим кузовом. У кожного є свої плюси і мінуси.

У першому випадку в основі каркаса розташовується рама, до якої кріпляться всі частини автомобіля, а в другому в сам кузов впроваджується силова несуча конструкція, що розташовується по всій довжині. Відмінний представник рамних позашляховиків преміум класу компанії Chevrolet – Шевроле Тахо, який без проблем можна купити у Волгограді. Рама такого автомобіля ідеально підходить для глибокого бездоріжжя, має високий коефіцієнт міцності, але в противагу їй, авто з несучим кузовом набагато легше, більш маневрені і стійкі. Важливим є питання, яке паливо краще для таких великих автомобілів, як Тахо Chevrolet?

Бензиновий двигун дозволяє набирати високу швидкість, при цьому дизель набагато економічніше, хоча і вимагає більш складного технічного обслуговування. Не варто купувати авто для поїздок по бездоріжжю з автоматичною коробкою передач. Вона значно простіше в управлінні, але в найвідповідальніший момент складний механізм може підвести, зламавшись від постійної тряски. Крім того, «механіка» дозволяє краще відчути роботу двигуна. Те ж саме можна сказати і про тип підвіски, незалежна зручніше, але сильно поступається по міцності. Необхідно визначитися, для яких саме цілей ви хочете придбати позашляховик, ніж жорсткіше природні умови, в яких буде використовуватися автомобіль, тим простіше і міцніше він повинен бути, при цьому доведеться пожертвувати зовнішнім лоском. Якщо ж ви плануєте велику частину часу проводити на вузьких міських вулицях, зупиніть свій вибір на легких і швидких «кроссоверах» і компромісних універсальних автомобілях, в яких приділяється значна увагу комфорту і зовнішньої естетиці.


Не пропустіть