Вибір недорогого автомобіля

Хотілося б поділитися своїм досвідом вибору першого бюджетного автомобіля. Звичайно, всім нам хочеться, щоб це був красивий, швидкий, практичний ну, загалом, самий-самий сталевий кінь. А ось фінансів – обмежена кількість. От і в мене було близько $ 7000 на все про все. Я звичайно патріот, але, зваживши всі за і проти, відразу відкинув можливість придбання чуда вітчизняного автопрому. Потрібен автомобіль, який перевірений часом, по якому є позитивні відгуки, економічний в експлуатації і для якого легко можна знайти запасні частини, якщо все-таки щось зламалося. Новий автомобіль не витримував мого бюджету, та й досвідчені автолюбителі порадили взяти старий автомобіль. Пізніше я не пошкодував про це жодного разу, так як за перші два роки водіння три аварії, і лише в одній з них винен я, і слава Богу, що все несерйозні, максимум поміняв фару і капот.

Запчастини знайшов легко і досить недорого, лагодити бралися на всіх станціях техобслуговування.

А вибір мій упав на DAEWOO Lanos з об’ємом 1,5 літра, польської збірки з опелівським движком. За комфорту не Астон Мартін, але для першого автомобіля дуже навіть добре. Досить вдалий екстер’єр, запчастини в будь-якому магазині і недорогі, а якщо налагоджена паливна система, то витрата траса / місто 7/9 літрів на 100 км. При установки газобалонного обладнання ще економічніше в грошовому еквіваленті. Ось тільки значно зменшується багажник, який і так середніх розмірів, що для сім’ї з маленькою дитиною не дуже добре. Ходова досить добре адаптована до наших доріг, якщо в порядку. Трохи зменшив кліренс – занизько, але зате більш стійка на великих швидкостях, на відміну від ВАЗів.

В управлінні Деу Ланос слухняний, хоча і немає гідропідсилювача, крутиться кермо досить легко. За двигуну і коробці взагалі ніяких проблем, спілкувався з власниками зі стажем, вони говорили, що кузов помре, а коробка буде працювати. Раджу не шкодувати грошей на діагностику перед придбанням, бо розглядав один варіант: автомобіль виглядав відмінно, господар начебто адекватний вже уявляв себе за її кермом, друг порадив поїхати на СТО до знайомого механіку, щоб той подивився. І що ж, досвідчене око визначив, що машину били, як мінімум, два рази, причому один раз так, що ліве крило і водійська двері не рідні. Механік сказав, що ремонтували професіонали, так як зробили гарний зовнішній вигляд, а там невідомо, як шви проварені та інші роботи виконані. Одним словом, розраховували, що буде купувати недосвідчена людина, яким на той момент був я. Вибрав інший варіант: відкатав із задоволенням три роки і продав за $ 6000. Погодьтеся, не надто багато втратив при продажу. Так що підходите до вибору свого першого автомобіля дуже серйозно.