Як виявити битий автомобіль

У наших автосалонах неможливо знайти автомобілі японської марки, в хорошому стані. Якщо ви бачите, що в салоні стоїть машина виробництва Японія і у відмінному стані, то можна на всі сто відсотків сказати впевнено, що вона бита. Коли автомобілі в Японії страждають від ушкоджень, придбаних в аварії, то вартість їх зменшується в рази. Перегонщики користуються цим і набувають іноземні машини за зниженою ціною. Потім відремонтувавши їх і пофарбувавши авто стає абсолютно новим, людина яка не розбирається в машинах просто не зможе помітити того що машина вже ремонтувалася. Таким чином, в автосалонах нашої країни практично кожна третя машина бита.

Як дізнатися биту машину.

Перше.
Огляньте автомобіль зі всіх боків і переконайтеся в тому, що геометрія кузова не порушена.

Друге.
Зазвичай після аварії кузов автомобіля фарбують, але не повністю, а тільки видиму його частину. Тобто якщо ви хочете дізнатися чи була машина в аварії, просто загляньте під кузов автомобіля, ви там побачите відмінність фарб. Заводська фарба і фарба після аварії мати будуть відміну і все, бо підібрати таку фарбу складно. Але якщо ремонт авто виробляли на совість то кузов в цьому випадку перефарбовували повністю.

Третє.
Дізнатися бита машина чи ні можна і по прокладкам, які знаходяться між дверними ручками. Наприклад вони можуть бути пофарбовані повністю в колір авто а це відразу говорить про те що машина перефарбовувалася. Прокладка може бути пофарбована тільки з одного боку, а з іншого вона має інший колір. Значить, машина теж перефарбовувалася.

Четверте.
Погляньте на колісні арки на амортизаторі або на захисті крил може залишитися фарба. Так відбувається, коли до фарбування погано підготовляються, а значить, ремонт здійснювався не якісний.

П’яте.
Дізнатися відремонтоване авто можна і по склі на них буде стояти дата отличимая від дати випуску авто.

Шосте.
Зазвичай після аварії кузов авто піддають виправленню і деякі місця доводиться шпатлевать і навіть товстим шаром. Щоб дізнатися шпатлевать машина просто візьміть магніт великий і водите по поверхні авто звичайно не докладаючи до кузова а просто тримайте на вазі. Таким чином, до тих місць, які прошпакльовані магніт буде менше притягуватися.

Скористайтеся цими порадами і не пошкодуєте, зможете вибрати абсолютно новий автомобіль який не разу не ремонтувався.


Не пропустіть