Як правильно вибрати і купити автомобіль

Не маючи досвіду в покупці автомобіля, ми часто вважаємо, що вже це точно не є проблемою, були б, як кажуть гроші … Але ось у вас з’являється відсутня сума до покупки настільки жаданого залізного коня, і все – сон пропадає, різні сумніви долають, друзі дошкуляють порадами і пропозиції на вигідну покупку новенького авто від дилерів сипляться одне за одним. Добре, коли вибір однозначно зроблений на користь нового автомобіля, а якщо взяти до уваги ринок уживаних автомобілів з ​​пробігом, та не тільки від автосалонів, але і від приватників?

Така складна задача вимагає чіткого алгоритму рішеня. В цій статті, ми спробуємо розібратися, як же правильно вибрати надійного залізного друга.

Ринок автомобільної промисловості на сьогоднішній день представлений просто величезним спектром моделей, на будь-який смак, колір і гаманець. При виборі машини намагайтеся не робити ставку на її рекламну розкрученість і бренд, тому що мета подібних кампаній якраз всяку ціну продати вам товар, і їм не важливо, наскільки підходить ця модель саме вам. Тому озброюємося нашими порадами, і вперед, за жаданої покупкою.

Перш за все, врахуйте, скільки покупка автомобіля спричинить фінансових витрат. Це і її страховка, і установка протиугінної системи. Реальна вартість авто, часто відрізняється від тієї, яку ви бачите в рекламних роликах, сума покупки буде залежати і від комплектації і оснащення автомобіля додатковими функціями. Ось тільки чи потрібні вони вам? Інакше кажучи, розташовуючи сумою в 400 000 грн, не варто задивлятися на машини бізнес-класу, вибирайте авто класом нижче, їх асортимент не менш широкий.

Визначтеся з цілями, для яких ви набуваєте автомобіль. Ясна річ, для поїздок по бездоріжжю, частих виїздів за місто підійдуть машини, як кажуть у народі «на високих ногах», авто з низькою посадкою повинні відразу відпадати з вашого списку обираних. Орієнтуйтеся і на кількість членів вашої родини, для великих сімей підійдуть місткі універсали, або навіть мінівени.

При покупці автомобіля в салоні, уважно огляньте салон, лакофарбове покриття корпусу машини, якщо у автосалону немає послуги тест-драйву, сядьте за кермо, прикиньте, чи зручно вам за кермом обраної моделі. Якщо хоч щось вам не подобається або насторожує, краще відмовтеся від покупки на користь іншого автосалону. Не поспішайте з покупкою, розумність і терпіння у виборі залізного коня стануть запорукою вдалого результату вашого довгоочікуваного придбання!


Не пропустіть