Як перевезти офіс?

Вантажоперевезення по місту вважаються найбільш прибутковим бізнесом, і зазвичай перевезення по місту здійснюються за допомогою автомобільного транспорту. Найчастіше вони необхідні, коли потрібно переїхати в новий офіс, або коли мешканці переїжджають з однієї квартири на іншу. Щоб при переїзді офісу або при зміні місця проживання все пройшло без проблем, необхідно враховувати багато нюансів. Необхідно все ретельно спланувати, оскільки справа дуже серйозна. Якщо поставитися до перевезення бізнесу безвідповідально, це може завдати істотної шкоди діяльності компанії, а цього ну ніяк не хочеться. Коли прийнято остаточне рішення про переїзд з одного місця в інше, то, перш за все, необхідно знайти хороше агентство, яке займається пасажирськими та офісними вантажоперевезеннями. Варто враховувати, що є агентства, що спеціалізуються саме на таких перевезеннях, тому вони повинні розглядатися в першу чергу.

Це означає, що агентство має фахівців, які займаються виключно офісними переїздами, а значить, вже неодноразово стикалися з таким видом робіт, мають певний багаж знань. Варто поговорити з менеджером агентства, домовитися про зустріч в старому офісі. Коли під’їде менеджер, буде можливість озирнутися на місці, щоб побачити фронт робіт і на місці обговорити всі питання, які можуть з’явитися в момент переїзду. Потрібно вирішити питання, пов’язане з комплексом послуг, що надаються. Агентство може скоїти доставку всього багажу від двері до дверей, а може здійснити і повний комплексний офісний переїзд з подальшою установкою офісного обладнання та меблів.

Варто обговорити питання про те, чи потрібні будуть пакувальники, завдяки яким вийде якісно упакувати всі меблі і техніку, хоча можна і відмовитися від цього виду послуг, якщо в компанії є необхідні люди. Зазвичай агентство надає послугу розміщення меблів і техніки на місці, але це потрібно обговорити з менеджером. Після цього вже можна обговорити питання про вартість автоперевезення. Вартість вантажного перевезення формується з багатьох деталей, наприклад, наявність ліфта, довжина коридору, по якому буде пересуватися меблі і т.д. Якщо здійснюється переїзд з 9-го поверху, та ще й немає ліфта, то вартість буде набагато вище, ніж якби був ліфт, тому це теж варто враховувати.


Не пропустіть