Як вибрати б / у авто?

У поточній економічній ситуації непросто придбати новий автомобіль, багатьом доводиться переглядати свій сімейний бюджет. Тут вже не до нових «тачок», поміняти б свою стару машину на більш свіжу – це те, що турбує автолюбителів. Але при покупці машини з пробігом багато підводних каменів, яких краще уникнути завчасно. Тому перед покупкою бажано подивитися машину на ямі, щоб перевірити днище і місця установки коліс. Це важливо, оскільки багато серйозних дефекти господарі ховають під великим шаром мастила, наприклад, дірявий глушник обмотують марлею, зверху покривають мастикою, спочатку сторонні звуки зовсім не чути, але після здійснення угоди машина починає торохтіти як трактор. В даному випадку, доведеться розщедритися на новий агрегат. Нечасто, але буває і таке.

Декілька порад тим, хто вибирає б / у автомобіль
Не потрібно фіксувати увагу на спідометрі. Цифри, які відображаються на ньому, напевно не об’єктивні і показують, як правило, маленький кілометраж. Розраховують такі спритні продавці на некомпетентного покупця, пояснюючи це тим, що машина експлуатувалася рідко і за містом не бувала. Вірити словам таких продавців не можна, краще все перевірити своїми очима, адже від цього залежить життя вашої родини і оточуючих людей.
Обов’язково потрібно заздалегідь з’ясувати з якого міста чи району дана машина. Це допоможе зробити певні висновки про умови її експлуатації. Наприклад, є місця, де взимку дороги не посипають реагентами, така машина прослужить довше звичайного.
Необхідно перевірити ходову частину автомобіля. Якщо конкретно, то зафіксувати увагу потрібно на підвісках. Бажано, щоб цю процедуру провів фахівець, адже якщо в дорозі трапиться поломка, то це може призвести до плачевних результатів.
Заводимо мотор. Важливо послухати і оцінити, як працює двигун, чи немає сторонніх шумів і вібрації. Також необхідно загострити увагу на показниках тахометра, адже часто саме він вказує на проблеми з мотором.
Тепер саме час оглянути кузов на наявність дрібних і великих пошкоджень. Спочатку необхідно відкрити двері і багажник, подивитися уважно ті місця, де скупчується волога. Оцінити кількість серйозної іржі. Якщо такий багато, то машина експлуатувалася довго, а іржа, швидше за все, присутній і на важливих внутрішніх агрегатах. Це вже недобре тому, що в такий автомобіль доведеться вкласти чимало коштів. Звичайно, кожному вирішувати самостійно на яку суму він може дозволити собі зробити ремонт «убитої» машини. Можна також постукати злегка по кузову і порогам. Якщо видаваний звук глухий і м’який, то автомобіль, швидше за все, побував в сервісі не один раз.
Вибираючи б / у автомобіль, необхідно пам’ятати, що кількість серйозних дефектів веде до великої небезпеки. Від нашого вибору, часом, залежить безпека руху на дорозі.


Не пропустіть