Безпечно перевозимо домашнього улюбленця

Згідно з правилами дорожнього руху, водій і всі пасажири, які знаходяться в автомобілі повинні бути пристебнуті. Для деяких улюблена собака або котик дорожче людей, тому думати доводиться і про їхню безпеку. Проблема в тому, що тварини менше людини і набагато менш посидющі, тому пристебнути їх штатним ременем буде явно не достатньо. У цьому випадку корисно знати не такі вже й складні правила, які допоможуть уберегти вашого вихованця в разі аварії.

Перш за все ви повинні знати, що найбезпечніше місце в автомобіль для вашого вихованця представляє багажне відділення. В ідеалі територію в якій буде знаходитися ваш вихованку потрібно відгородити гратами з надійними кріпленнями.

Також якщо ваш пес являє собою миле створіння, сумірне з кішкою, його можна утримувати на задньому сидінні за допомогою спеціальної кріпильної стеми, яка приєднується до ременя безпеки. Головне при виборі такого «аксесуара» – надійність матеріалів з яких вона виготовлена. Краще всього, якщо ви знайдете на ній написи про те, що вона пройшла випробування або краш-тест.

sistema_kreplenia_k_remny_bezopasnosti

Для транспортування тварин також чудово підійдуть спеціальні контейнери, які можна підібрати як для мініатюрного котейки, так і для здорового пса. Важливо не просто запхати тварина в перевезення, але і благополучно вирушити в дорогу, а вірно розташувати контейнер. Як це зробити? Дослідження показали, що найкраще встановити контейнер між переднім і заднім сидінням, причому впритул або в багажник. Також важливо, щоб матеріали, з яких виготовлений контейнер були міцними, в іншому випадку відбудеться при зіткненні решітки можуть не витримати і тварина вилетить за межі контейнера.

Подивіться спеціальне відео, де показані краш-тести з участь тварин (не справжні, звичайно). Зробити це можна тут.

Якщо ви досі думаєте, що безпека тварини – це зайва трата грошей, тоді ми пропонуємо вам задуматися про власне життя. Справа в тому, що 20 кілограм ваги вашого пса під час удару зростають приблизно в 25 разів, що становить вже цілих 500 кілограм. А тепер уявіть, що під час аварії, коли ви били пристебнуті, а ваша собака – ні, вона перетворюється в снаряд вагою в півтонни, від якого ви не в змозі дітися ні на сантиметр. Як думаєте, ви витримаєте такий удар? Все вірно, якщо вас не прикінчив автомобіль або іншу перешкоду через якого сталася аварія, вас вб’є власний пес.

Якщо ви щасливий власник котика, і вирішили, що вже вам-то вдасться уникнути страшної долі 20 кілограмової собаки-вбивці, то ви помиляєтеся. Кішка може бути і легше, припустимо вона важить всього 5 кілограм, що при зіткненні перетвориться на 125, але при цьому у неї ж ще є і кігті, якими вона обов’язково вчепиться в перше, що їй попадеться. Ви впевнені, що це буде не ваш потилицю або особа?

konteiner_dla_perevozki

Подбайте про безпеку вашого вихованця заздалегідь, щоб потім не було запізно.


Не пропустіть