Що таке мінівен?

Багатоцільові транспортні засоби стають все більш популярними як для сім’ї, так і для використання в малому бізнесі для виконання різних завдань. Просторі, багатофункціональні, практичні – це тільки деякі характеристики, що описують мінівени. І хоча більшість людей знають про переваги мінівенів, або самі володіють однією з них, все ж є речі, про які знають не всі. Мікроавтобуси і мінівени мають форму фургона, але призначені для особистого використання. Вони, зазвичай, мають незграбний дизайн для досягнення максимального внутрішнього об’єму і, отже, володіють великим внутрішнім простором, ніж хетчбеки. Їх також називають «вантажно-пасажирськими» автомобілями. Вони, як правило, мають більш високе розташування двигуна і сидіння, які також розташовані вище, ніж у звичайних авто.

Більшість мінівенів є семимісного

Першим європейським мінівеном був Esp ace Renault, який вийшов на конвеєр в 1984 році і був єдиним автомобілем у своєму роді до появи Peugeot, Citroen і Fiat Group, які створили «eurovan» – спільне підприємство в 1994 році, цілих десять років потому. Ці автомобілі продавалися як Citroen Synergie, Peugeot 806, Fiat Ulysse і Lancia Zeta. Перші компактні мінівени були випущені в 1996 році (Renault Scenic і Vauxhall Zafira). Вони вже не були засновані на фургонах, а походили на невеликі сімейні автомобілі, такі як Renault Megane. Перші компактні мінівени були представлені на європейському ринку в 2002 році (Vauxhall Meriva і Citroen C3 Picasso) і засновані на суперкомпакт, але мають більше внутрішнього простору. Наприклад, Opel Meriva заснований на Vauxhall Corsa.

Компактні мінівени стають все більш популярними сімейними автомобілями, оскільки надають баланс між місткістю і компактністю. Враховуючи розвиток ринку, зараз вже не дивно, що багато сімей вже є власниками цих багатоцільових автомобілів. І хоча багато покупці зараз віддають перевагу більш компактні моделі, є ще люди, які обирають місткий варіант. Велике місто, звичайно, не може бути ідеальним для такого автомобіля, але якщо у вас велика сім’я і вам доводиться перевозити достатню кількість речей, все ж варто звернути увагу на мінівен.


Не пропустіть