Що таке парктроник?

З кожним днем ​​на вулицях міст з’являється все більше автомобілів. І вже практично неможливо помислити свого автомобіля без такого незамінного пристрою, що увійшов до звичний ужиток водія, як парктроник. Найчастіше природні фактори – темнота, різного роду перешкоди, невидимі через заднє скло або інші автомобілі, заважають здійснювати маневри і витрачають ваш час. Не один і навіть не два водія в процесі навчання дряпали або пошкоджували свої бампера і вибивали фари, а набагато більше, що тепер навіть і не злічити. Адже так звані «новачки», складають особливу категорію автолюбителів, що користуються парктроником – це початківці водії. Жваве міський рух, постійна напруга або суцільна тиснява не залишають часу на довгі роздуми.

Усе ускладнюється браком місць для паркування і не залишаючи вибору, змушує часом піти на крайні заходи, проявивши неабияку спритність, а іноді і нахабство, що б підшукати вільне місце для автомобіля. Тут-то і прігождается спеціальне засіб, що дозволяє припаркувати вашого залізного коня без особливих зусиль. Природно парктроніки розрізняються як за ціною, так і за якістю і, якщо одні доступні тільки для забезпечених верств населення, то існують і менш дорогі моделі, які будуть по кишені і простим автолюбителям. Але перш ніж говорити про ціну, спершу слід розібратися в принципі роботи цього пристрою. Принцип роботи досить простий і узятий, як і багато інших цікавих винаходи з живої природи.

В основі його лежить ультразвук, а точніше хвилі, на подобі яких кажани можуть орієнтуватися в просторі. Вони видають крик, який відбивається від предметів – каменів, дерев та інших перешкод і посилає назад до кажана картинку, всіх об’єктів на її шляху, дозволяючи вчасно міняти напрямку польоту. Так і з автомобілем, тільки в його випадку парктроник посилає подібні хвилі, як спереду, так і ззаду.


Не пропустіть