Які види тонування скла бувають?

Многи автолюбителі, а особливо власники старих російських автомобілів прагнуть тюнінгувати своє авто різними способами. І, незважаючи на дію на території Росії заборони на тонування автоскла, більшість водіїв не хочуть відмовлятися від цього задоволення. Справді, завдяки тонуванню, можна приховати простір усередині машини від поглядів сторонніх, а в сонячні дні, ці скла не пускають їх в салон. Ось чому, незважаючи на існуючі заборони, тонування раніше продовжує використовуватися на багатьох машинах, як мінімум, на стеклах ззаду. Цікаво, що в даний час є великий вибір способів тонування стекол автомобіля за допомогою різних видів плівок, а також більш інноваційні засоби. Розглянемо, які існують типи тонувань стекол транспортного засобу.

Традиційні види плівок
Цей тип тоніровочних коштів, мабуть, найбільш поширений серед усіх. Існує багато різновидів плівок, які відрізняються светопропускающей здатністю, відтінком і так далі. Цей тоніровочний матеріал відрізняється відносно низькою ціною і нескладний в установці. Недолік полягає в тому, що при експлуатації між склом і плівкою відбувається утворення повітряних бульбашок, що призводить до сильного порушення естетичного вигляду. Сердь інших серйозних мінусів можна перерахувати таке, як вигоряння плівки і неможливість її повторної наклейки. Матеріал з використання у автоаматорів на першому місці.

Тонувальні шторки і знімна тонування
Цей тип тоніровочних засобів складається з спеціальних накладок, зазвичай розрахованих для конкретної моделі автомобіля. Для виготовлення тонувальних шторок частіше використовують тонку тканину, плюс якої полягає у швидкій установці і знятті. Знімна тонування стає більш популярною з урахуванням того, що співробітники ГИБДД змушують автовласників прибирати тонування на місці.

Тонувальні лаки
Цей матеріал теж вважається недорогим, тому характеристики, які мають тонувальні лаки, відповідають їх вартості. Тоніровочний лак відрізняється відносно невисоким терміном служби і має одну не надто приємну рису, яка полягає в помутнінні. Крім того, мінусом цього способу є висока складність видалення лаку з поверхні скла.

Електронна тонування
Новітнім способом приховування салону машини від сторонніх поглядів є електронна тонування. Цей спосіб тонування стекол можна назвати дешевим задоволенням, але при цьому він не має жодних функціональних недоліків. Затемнення стекол здійснюється завдяки рідини, яка міститься в структурі скла і реагує на світло від сонця. Крім того, електронна тонування регулюється, створюючи прозорі, напівпрозорі і затемнення скла.


Не пропустіть