V-подібний двигун і його особливості

Серцем будь-якого сучасного транспортного засобу є двигун внутрішнього згоряння. Протягом всієї історії виникнення автомобілів, а також мотоциклів з’являлися різні їх типи. Не секрет, що виникнення V-образного двигуна не з’явилася для різних областей його застосування великий знахідкою, або якимось унікальним винаходом. Друге місце за поширеністю у світі відведено V-образним двигуну, оскільки він володіє високими технічними характеристиками. Етапи виникнення і технічна характеристика V-образного двигуна – це те, про що піде мова в даній публікації.

Як з’явився V-подібний двигун?
V-engineНайпоширенішим видом двигуна є рядний. Але яким чином можна було збільшити потужність двигуна? Винахідники усього світу бачили вирішення цієї проблеми в збільшення обсягу циліндрів. Але яким чином можна було набагато збільшити потужність двигуна, адже, збільшуючи, циліндри, збільшуються й розміри двигуна? Дану проблему вирішили за допомогою створення 6-ти циліндрового двигуна, який досить поширений серед легкових транспортних засобів. Через деякий час виникло ще одне в цій сфері новий винахід – циліндри двигуна розмістили під кутом один до одного, так і з’явився V-подібний мотор. Почали з’являтися не тільки 6-циліндрові двигуни, а й 8-циліндрові, завдяки економії місця під капотом автомобіля.

Технічні характеристики V-образного мотора
Безсумнівно, такий двигун має непростими технічними характеристиками. Маючи дуже складну систему ГРМ, володіє 2 головка ми блоку циліндра. Колінчастий вал, який змушує рухатися відразу 8 поршнів. І це незалежно бензиновий двигун, або дизельний. Відповідно сервіс даного типу двигуна вимагає не маленьких витрат. Незважаючи на все це, даний тип мотора досить часто можна зустріти на мотоциклі. І насправді, є люди, які їздять на мотоциклах принципово тільки V-образному розташуванні циліндрів. Потрібно сказати, що даний тип двигуна в тандемі з економічністю і високою потужністю дуже поширений у всьому світі. Його використовують виробники таких відомих автомобілів як Toyota, Ford, BMW, Mazda, і багато інших. Завдяки полегшеної масі V-подібний мотор, володіє невеликою витратою палива.


Не пропустіть