У Києві чоловік мчав трасою на електросамокаті зі швидкістю 80 кілометрів на годину (Відео)

Столичні водії постійно обурюються поведінкою пілотів електросамокатів, які порушують правила дорожнього руху та ганяють дорогами Києва. Чергового чоловіка з цим новітнім транспортом помітили у Києві 21 вересня, пише 24tv.ua.

Самокатника, який формально не порушував правил дорожнього руху, зняв на відеореєстратор один з учасників руху. Стався інцидент на Дніпровському шосе у Києві.

Водії просять владу відреагувати

Судячи з відео, власник електросамокату рухався навіть швидше, аніж деякі автівки – зі швидкістю 80 кілометрів на годину.

Це викликало неабияке обурення як у автора відео, так і у користувачів, які подивилися запис. Оскільки чоловік наражає на небезпеку не тільки себе, але й інших учасників руху.

Крім того, автовласники зазначили, що оштрафувати чоловіка за порушення правил дорожнього руху поліцейські не можуть. Оскільки формально електросамокатники не визнані повноцінними учасниками руху.

Саме через те, що подібні випадки на дорозі є вкрай небезпечними, а власники самокатів почуваються на проїзній частині дуже нахабно, водії просять владу хоча б якось відреагувати на подібну колізію та врегулювати правила і для них.

Дивіться відео поїздки електросамокатника зі швидкістю 80 кілометрів на годину:


Не пропустіть