Jeep Wrangler планує повернутися на військову службу (ФОТО)

У США ведуть переговори щодо повернення автомобілів Jeep на військову службу. Компанія Hendrick Dynamics, та сама, що причетна до гоночного чемпіонату NASCAR командою Hendrick Motorsport, веде переговори з військовим відомством США, метою яких є повернення в армію позашляховиків Jeep.

Ідея полягає в тому, щоб надати армії легкий, недорогий багатоцільовий автомобіль, який простіше перекинути в важкодоступні місця, ніж важкі сучасні броньовики, пише milnavigator.com

Ідея саме в тому, щоб Wrangler не був броньований. Фахівці Hendrick розробили потужний каркас безпеки і внесли зміни до 2,8-літровий чотирициліндровий дизельний двигун, який тепер може працювати на будь-якому типі дизельного палива. Його можна заправляти “єдиним стандартним армійським паливом”, яке розробили ще в 2012 році. Але, крім цього, ще можна використовувати паливо JP-8, що використовують для реактивних двигунів.

Проект отримав назву Henrick Commando. Наразі побудували 14 зразків. Серед них короткобазові дводверні машини, п’ятидверні довгобазові та пікапи.

На їх базі монтують модульні місця, перетворюють автомобіль у радіолокаційну станцію, кулеметний автомобіль мобільного прикриття, мобільний командний пункт, пересувний засіб комунікацій або звичайний траспортувальник.

Якщо контракт з Hendrick підпишуть, то у рік свого ювілею Jeep знову повернеться на військову службу.

Крім цього, до 2017 року готують наступне покоління Wrangler, в якому легендарний Jeep може стати гібридним. Також концерн підтвердив відродження Jeep Grand Wagoneer і початок виробництва середньорозмірного пікапа на базі Wrangler.


Не пропустіть