Замість Хаммера. В Україні планують виробляти власний брутальний позашляховик

Компанія «Українська бронетехніка» прийняла рішення щодо розробки цивільного варіанту популярної армійської машини «Новатор». Інженери запевняють, что вже отримали багато запитів на придбання цивільної версії «Новатора».

«Мова не йде про виробництво паркетного пікапа з брутальною зовнішністю, на якому можна порикувати біля входу в нічний бар або покатати дівчат після дискотеки. Її рідна стихія — бездоріжжя, ліси і гори, а призначення — подорожі та справжні пригоди», — прокоментував директор ТОВ «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма.

Прийом замовлень на Novator-CV розпочнеться наприкінці 2020 року. У всьому, крім бронезахисту, цивільна версія відповідатиме своєму армійському побратимові.

Novator-CV отримає восьмициліндровий турбодизель об’ємом 6,7 літри і потужністю 300 к. с., який забезпечить крутний момент 895 Нм. Максимальна швидкість у 180 км/год буде обмежена електронікою.

Машина збереже можливість впевнено долати підйоми з кутом до 60% і брід завглибшки до 0,7 метра, а також рухатися з боковим нахилом до 50% і при цьому перевозити у вантажному відсіку до 2 тон.

Повнопривідний п’ятимісний автомобіль буде комплектуватися 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, пневматичною підвіскою із змінним кліренсом, гідравлічними подвійними гальмами з системою ABS, потужною протиударною і вологозахищеною електричною лебідкою з довжиною троса 30 метрів.

У базовій версії машина збереже систему нічного водіння, підігрів всіх стекол і дзеркал, люк для виходу на дах, високошвидкісну автоматичну систему пожежогасіння салону і двигуна, автоматичну систему підкачки шин, електричний інвертор на 220 вольт, роз’єми для зарядки мобільних телефонів і радіостанцій, а також систему клімат-контролю для комфортної експлуатації автомобіля при температурі від -40 до +50 С.


Не пропустіть