В Австралії розробили новітній електричний бронетранспортер (Фото)

У мережі з’явилася інформація про нову розробку австралійських інженерів. Вони створили оновлений електричний бронетранспортер.

Назвали бойову машину цілком очікувано – Bushmaster, її повноцінний робочий прототип з електричною силовою установкою продемонстрували в рамках виступу Головнокомандувача армією.

Як стало відомо, елементи силової установки вирішили розмістити під капотом, замінивши нею двигун внутрішнього згоряння. Водночас нова варіація транспортного засобу працюватиме тихіше за класичний варіант із дизельними двигунами.

«Ми досягли великого успіху з розробленими та виготовленими в Австралії транспортними засобами, що забезпечують безпеку персоналу під вогнем, і новий [Bushmaster] представляє наступний інноваційний етап у цій традиції», – кажуть розробники.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про отримання Україною австралійських бронетранспортерів Bushmaster. Йдеться про менш технологічну модифікацію, яка при цьому все ж таки оснащена бойовими модулями з автоматичними гранатометами Mark 19.


Не пропустіть