США передають Україні бронемашини Stryker

Новий пакет американської військової допомоги Україні, який, як очікується, буде одним із найбільших, міститиме бойові броньовані машини Stryker, а також додаткову артилерію та боєприпаси. Бронемашини Stryker — дуже маневрові та значно покращать мобільність піхоти ЗСУ. Про це заявив експерт Центру оборонних стратегій, капітан 1-го рангу запасу ВМС України Андрій Риженко в ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Це бойовий транспортер піхоти, дуже маневрова машина, яка може перевозити взвод піхотинців. Він має 25-міліметрову гармату, кулемети, гранатомети. За розмірами машина Stryker дуже компактна та досить нова. У нас піхоти велика кількість, просто потрібно її оснастити саме такою технікою”, — сказав експерт.

Він зазначив, що необхідність якраз у таких бронетранспортерах дуже велика, ЗСУ потрібні сотні одиниць. І кожне ось таке постачання дуже серйозно допомагає мобільності піхоти.

Нагадаємо, що Stryker – це сімейство колісних 8×8/4 бойових броньованих машин виробництва американської компанії General Dynamics Land Systems. Stryker створений на базі канадського бронетранспортера LAV III, який, своєю чергою, є глибокою модернізацією швейцарського бронетранспортера Piranha III 8×8.

Джерело autoconsulting.com.ua

Не пропустіть