Спецназівці отримали найновіший бронеавтомобіль «Козак 7» (Фото)

Харківському спецпідрозділу Нацполіції «Кокрд» днями було передано найновіший бронеавтомобіль «Козак 7», виготовлений вітчизняним підприємством «Практика». Машину вартістю 12,8 млн грн було придбано за рахунок обласного бюджету. Це вже другий такий автомобіль, перший “кордівці” отримали ще у червні. Тоді машину допоміг придбати благодійний фонд “Твій Харків”. Нові бронеавтомобілі будуть використовуватися у різних гарячих точках, у тому числі на Куп’янському напрямку. Машини також задіятимуть і для евакуації мирних жителів, пише Аutocentre.ua

Зазначимо, що бронеавтомобіль “Козак 7” – одна з найсвіжіших розробок компанії “Практика”, яку запустили у виробництво навесні 2022 року. Машина побудована на вузлах та агрегатах Ford F-550. Тут використовуються посилені, нерозрізні мости та підвіска. Повна маса становить 11 800 кг. Висота дорожнього просвіту – 370 мм. Габаритні розміри: довжина 6600 мм, ширина 2340 мм та висота 2600 мм. Колеса – 335/80R20.

Машина відповідають класу балістичного захисту ПЗСА-5 та витримує підрив міни в еквіваленті 6 кг тротилу. Місткість складає 9 осіб, включаючи водія. Передані для “Корда” бронеавтомобілі оснащені кулеметами НСВ калібру 12,7 мм, які встановлені в поворотних бронемодулях на даху.

Під капотом «Козак 7» змонтовано 6,7-літровий турбодизель Power Stroke V8 потужністю 390 к. с. і максимальним крутним моментом 997 Нм. У парі з ним працює автоматична 6-ступенева коробка передач. Максимальна швидкість становить 150 км/год.


Не пропустіть