Військові медики отримали унікальну «швидку» на базі Volkswagen Amarok (Фото)

Сьогодні для потреб ЗСУ передають різні автомобілі швидкої допомоги, які надходять від закордонних волонтерів. Один з них – на базі пікапа Volkswagen Amarok працює у Медичному батальйоні «Госпітальєри», пише autocentre.ua.

Замість вантажного відсіку на автомобілі встановлено спеціальний кузов, виготовлений фінською компанією Tamlans. Надбудова модульної конструкції пройшла всілякі випробування, у тому числі на перекидання, та відповідає стандартам EN1789+A7 для медичних автомобілів класу «B». Більш того, кузов отримав сертифікат UBB від відділу розробок і випробування Volkswagen AG.

Санітарний Amarok комплектується різним медичним обладнанням. Так, наприклад, дефібрилятор розташований у зоні легкої досяжності. Що ж до важкого оснащення, наприклад, кисневих балонів, воно розміщується у зовнішніх відсіках по бортах кузова.

Один із медичних автомобілів Volkswagen Amarok V6 із надбудовою Tamlans був переданий Україні ще навесні минулого року (див. нижнє фото). Це була одна з 12 «швидких», закуплених волонтерками – українками Катериною Благодир та Надією Кваша, які мешкають у Стокгольмі, повідомляє Cуспільне.


Не пропустіть