Представлено тактичний броньований автомобіль Урал: особливості бронемашини

Всесвітня оборонна виставка (WDS) 2024 у Саудівській Аравії стала демонстрацією нових технологій в оборонному секторі, привернувши увагу професіоналів та урядів у всьому світі. Серед представленого обладнання був тактичний броньований автомобіль «Урал», розроблений і виготовлений компанією Otokar, розташованою в Туреччині, інформує Wheel News.

Otokar — провідна турецька компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві військової техніки. Заснована в 1963 році компанія Otokar працює в складі Koç Group, одного з найбільших конгломератів Туреччини. Компанія відома своїм широким асортиментом продукції, включаючи тактичні колісні машини та бронетранспортери.

Otokar поєднує передові технології з інноваційною інженерією для створення надійних і високопродуктивних автомобілів, які підходять як для військового, так і для комерційного використання. Її військово-транспортні засоби відомі своєю мобільністю, довговічністю та адаптованістю до різноманітних бойових умов і навколишнього середовища, що робить їх популярним вибором серед збройних сил усього світу. Прихильність компанії Otokar до якості та її зосередженість на дослідженнях і розробках зміцнили її позицію як ключового гравця в глобальній оборонній та автомобільній промисловості.

«Урал» призначений для перевезення команди з восьми осіб, включаючи двох членів екіпажу та шістьох піхотинців, забезпечуючи оптимальну платформу для розвідки, патрулювання або штурму. Цей автомобіль створений для експлуатації в складних умовах, оснащений системою кондиціонування повітря, піднятим повітрозабірником, шинами Run-Flat, димососом, багажником для запасного колеса, люком для аварійного виходу та системою пожежогасіння двигуна, що робить його особливо стійким у складних бойових умовах.

Озброєння «Уралу» можна налаштувати відповідно до конкретних потреб користувачів, починаючи від 5,56-мм, 7,62-мм або 12,7-мм кулеметів до дистанційно керованої бойової станції (RCWS), озброєної 7,62-мм кулеметом. Така гнучкість озброєння дозволяє збройним силам оптимізувати машину для різних оперативних сценаріїв. Крім того, «Урал» забезпечує ефективний захист від осколків гранат і протипіхотних мін, забезпечуючи безпеку екіпажу і піхотинців на борту.

При вазі від 6400 кг для моделі потужністю 168 к. с. до 8000 кг для версії потужністю 250 к. с. Урал може похвалитися вражаючою мобільністю, здатною розвивати максимальну швидкість 110 км/год. Його робочий діапазон становить 600 км, що дозволяє йому виконувати розширені місії без необхідності частої дозаправки.

Компактні розміри автомобіля з довжиною 4,9 метра, шириною 2,2 метра та висотою від 2,44 метра для моделі 168 к. с. до 2,48 метра для моделі 250 к. с. покращують його маневреність у міських умовах або на пересіченій місцевості.

Виставка стала винятковою платформою для підкреслення можливостей «Уралу», зміцнення його позицій на міжнародному ринку оборони та безпеки.


Не пропустіть