На що здатний український бронеавтомобіль Inguar-3 із власним комплексом РЕБ (Відео)

Українська армія продовжує отримувати останні розробки від вітчизняного оборонного сектору

Сили оборони України незабаром збагатяться технікою ще одного українського виробника: компанія Inguar завершила заводські випробування броньованого автомобіля Inguar-3 та переходить на етап державних випробувань.

Експерти зазначають, що цей автомобіль належить новому поколінню модульних тактичних бронемашин з окремими передніми та задніми бронекапсулами. Такий підхід дозволяє швидко змінювати конфігурацію, включаючи версію автомобіля, транспортного пікапа або платформу для встановлення важкого озброєння.

На відео виробник продемонстрував класичну конфігурацію з двома членами екіпажу та шістьма десантниками. Для цього використовується комбіноване бронювання з алюмінієвих та сталевих плит, які можна швидко замінити.

Алюмінієві елементи розрізані на сегменти для полегшення заміни. Це значно знизило вагу машини, не погіршивши її захисних властивостей. Цей матеріал має високу міцність, що дозволяє поглинати більше енергії, а сталева бронеплита забезпечує основний захист і остаточно зупиняє елементи ураження.

За стандартом захисту STANAG 4569, машина повинна витримувати бронебійні снаряди калібру 7,62×51 мм, а також уламки 155-мм снарядів з 60 метрів.

Модульна схема будівництва бронемашини Inguar надає універсальну конфігурацію для функціонального використання техніки різними родами військ. Зокрема, передбачено захист від вибуху протитанкових мін та ударів уламків. Інші інноваційні рішення, такі як камери переднього та заднього огляду та система автоматичного пожежогасіння, спрямовані на покращення безпеки екіпажу та десанту.

У моторну нішу броньовика встановлений двигун Deutz потужністю 356 к.с., що співпрацює з АКПП Allison. Великий кліренс (45 см) машини забезпечує високу прохідність навіть у складних умовах, а система централізованого автоматичного підкачування шин та вставки RunFlat забезпечують безпеку руху.

Джерело auto.bigmir.net

Не пропустіть