«АвтоКрАЗ» виготовив новий спецавтомобіль (фото)

«АвтоКрАЗ» виготовив новий спецавтомобіль – армійський екскаватор-планувальник. Автомобіль має в своєму складі базу – повнопривідне всюдихідність шасі КрАЗ-6322 (6х6) вантажопідйомністю 20,6 т., і спецобладнання – екскаватор-планувальник UDS-114 (Словаччина). Шасі має стандартну комплектацію, обладнано колесами з подвійними шинами і передпусковим підігрівачем палива «Вебасто», пише autoconsulting.

Екскаватор-планувальник КрАЗ-6322 (UDS-114) – гідравлічна універсальна обробна машина, призначена для виконання всіх видів землерийних робіт при ремонті водопроводів на трасах, нафтопроводів і газопроводів, а також для спеціального планування зкосів вздовж автомобільних трас.

Відзначимо, що екскаватори-планувальники на базі КрАЗів були популярні в армії ще Радянського Союзу. Навіть зараз вони становлять левову частку подібної техніки в армії Росії, Білорусії, Казахстану і, природно, Україна – це ЕОВ-4421 на шасі КрАЗ-255.

У Кременчуці повідомили, що вони не тільки готові забезпечити українську армію подібними машинами, а й спеціально розробили один з кращий екскаваторів-планувальників і готові його випускати для України.

1448011369Ozm0_h

1448012470VTfT_h