Нова розробка КрАЗу вже в зоні AТO (фoтo)

АвтоКрАЗ випустив на замовлення “Ощадбанку” мобільні банківські відділення на шасі КрАЗ-6322. Перші машини вже працюють в зоні АТО, фактично на самому кордоні, де ніяких інших банківських відділень немає зовсім, пише autoconsulting.com.ua.

За інформацією голови “Ощадбанку” Андрія Пишного, броньовані КрАЗи працюють у Донецькій і Луганській області. Автомобілі повністю автономні і є повноцінним банківським відділенням. Клієнти можуть не тільки зняти гроші в банкоматі, але і виконати будь-яку банківську операцію.

Андрій Пишний окремо відзначив, що КрАЗ був обраний в результаті відкритого тендеру в якому брали участь також MAN, Mercedes, Scania, Ford. Вартість такого броньованого мобільного відділення – 7,6 млн. гривень, але це в рази дешевше, ніж пропонували конкуренти, – сказав глава “Ощадбанку”. До того ж, броневіділеня базується на міцному повноприводному армійському шасі КрАЗ-6322 з 9-літровім двигуном Ford. 20-тонна машина володіє запасом ходу в 1250 км і може проїхати по будь-яких дорогах завдяки повному приводу.

Мобільні банківські відділення повністю броньовані, оснащені сигналізацією і “тривожними кнопками”, є система пожежогасіння, кондиціонування, вентиляції, дистанційного зв’язку, переговорні пристрої, автономне електропостачання. Крім цього, в таких КрАЗах є все необхідне обладнання для функціонування банківського відділення. Тепер тут зможуть не тільки видати готівку або пенсії, а й оформити депозити, видавати банківські картки, здійснювати перерахування та ін. послуги.