Компанія “Богдан” показала нову вантажівку (Фото)

Компанія «Богдан Моторс» розсекретила новий багатоцільовий вантажний автомобіль Богдан (КІА) КМ-450 (4×4) з високою маневреністю як на твердому покритті, так і на пересіченій місцевості, повідомляє AUTO-Consulting.

Богдан (КІА) КМ-450 (4×4) здатний долати водні перешкоди глибиною до 50 см і підйоми до 60%, а завдяки кліренсу в 25 см може рухатися по глибокій колії. Автомобіль комплектується дизельним двигуном Hyundai D4D об’ємом 3,9 л, максимальний крутний момент – 373 Нм при 1600 об/хв, потужність двигуна – 139 к.с. при 2900 об/хв, максимальна швидкість – 104 км/год, вантажопідйомність – 2,5 т, повна маса – 5650 кг.

Богдан (КІА) КМ-450 спеціально сконструйований для військових потреб, шасі може бути використано для створення як автомобіля загального призначення (бортова легка вантажівка з тентом), так і в якості бази для різних спеціальних армійських машин: автомобіля управління вогнем артилерії, санітарного автомобіля, автомобіля зв’язки, лабораторії на колесах, легкої системи залпового вогню або протитанкових комплексів, мобільного житлового модуля і т.д.


Не пропустіть