Випущені КрАЗи з незвичайною кабіною

«АвтоКрАЗ» виготовив для українських рятувальників партію автомобілів, що відрізняються спеціальною, дворядною кабіною, пише trucks.autocentre.ua.

На замовлення Державної служби України з надзвичайних ситуацій, на підставі виграного у вересні поточного року тендера, «АвтоКрАЗ» виготовив і відвантажив 12 одиниць автомобілів-шасі на машзаводи України, що спеціалізуються на виробництві пожежної техніки. При цьому 7 одиниць шасі КрАЗ-65053 (6х4) поставлено компанії «Титан»,: 5 одиниць шасі всюдихода КрАЗ-5233НЕ (4х4) – компанії «ЕНЕРГОПРОМСОЮЗ».

За тендерним умовам автомобілі обладнані дворядної чотирьохдверною кабіною, двигуном з передпусковим підігрівом потужністю 330 к.с. і механічною коробкою передач.

На ці автомобільні шасі будуть встановлені пожежні автоцистерни АЦ 40 і АЦ 60, призначені для доставки до місця пожежі 6 осіб бойового розрахунку, пожежно-технічного озброєння та запасу вогнегасних речовин.

Спеціальне пожежне обладнання дозволяє здійснювати подачу води і повітряно-механічну піну через напірні рукава, ручні стволи і піногенератори при гасінні вогнищ пожежі, а також висвітлювати місця пожежі, виконувати аварійно-рятувальні роботи та екстрену медичну допомогу.


Не пропустіть