Нова інформація про бронеавтомобіль «Дозор-Б»

Чеська компанія VOP CZ sp допоможе доопрацювати новітній бронетранспортер «Дозор-Б» до стандартів НАТО. Концерн «Укроборонпром» підписав з фірмою відповідний меморандум, пише autocentre.ua.

Концерн «Укроборонпром» спільно з чеською компанією VOP CZ sp будуть адаптувати бронеавтомобіль «Дозор-Б» до натовських вимогам. Відповідний Меморандум сторони вже підписали безпосередньо на підприємстві, яке виготовляє цю техніку – ДП «Львівський бронетанковий завод». «Зараз ми паралельно вирішуємо два важливих завдання: забезпечення української армії сучасними «Дозор-Б» і адаптація та уніфікація цих машин під стандарти військової техніки, яку використовують країни Північно-атлантичного альянсу», – заявив заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» з розвитку Артур Херувимів. Процес доведення «Дозор-Б» до стандартів НАТО передбачає, зокрема, уніфікацію систем радіозв’язку, захисту, а також озброєння необхідними калібрами. З початку грудня вже три іноземні делегації відвідали підприємство, проявивши сильну зацікавленість машиною.

Нагадаємо, що ДП «Львівський бронетанковий завод» вже випустив першу серійну партію бронетранспортерів «Дозор-Б» і підписав контракт з Міністерством оборони України на виробництво цієї техніки для збройних сил.


Не пропустіть